Hasičské a sportovní odpoledne 2011

23.07.2011 13:00

V. ročník již tradičního "odpoledne s hasiči" či tzv. "hasičské poutě" se nesl ve znamení největšího tuzemského dodavatele hasičské techniky - značky Tatra. Těch se v přehlídce představilo hned 6, přičemž mezi rokem výroby nejstarší a nejnovější byl rozdíl celých 40 let. Celkem bylo vystaveno 11 hasičských automobilů, s některými přijely soutěžní družstva mladých hasičů. Jednalo se o vozidla:

Krotitelé ohně letos opět předvedli ukázku zásahu, tentokrát při požáru rodinného stavení. Současně se konala také soutěž družstev mladých hasičů "O putovní pohár starosty obce Bezděkov", kde si vítězství s sebou odvezlo družstvo SDH Lomec. Těšíme se na obhajobu poháru příští rok. Přestávky zaplnila skupina BAYPASS a stánek s občerstvením, který byl v neustálém obležení.

Počasí se oproti minulým rokům zlepšilo, což se pochopitelně odrazilo i v počtu návštěvníků.

Ke stažení: vysledkova_listina_pohar-starosty_2011.xls