Vánoční trhy 2012

09.12.2012 15:00

Již tradicí se v Bezděkově stalo pořádání vánočních trhů. Letos, více než v minulých letech, nás potrápilo počasí. Dopoledne postavené prodejní stany musely být krátce po poledni pro nepříznivý vítr opět složeny zpět do skladu a na poslední chvíli se rozhodovalo, zda se vánoční trhy uskuteční, nebo bude letos poprvé porušena tradice. Nakonec bylo zvoleno menší zlo, a sice využití omezených prostor společenské místnosti hasičské zbrojnice. Z důvodu již delší dobu trvajících mrazů nemohly být trhy přesunuty do garáže hasičské zbrojnice, neboť nemohla být ohrožena výjezduschopnost hasičské jednotky. Ani tyto podmínky však neomezily průběh vánočních trhů, včetně doprovodného programu a tvůrčí dílny pro děti zaměřené na korálkování.